İnce Topuklu Ayakkabıda Güncel Moda Trendleri

Pek çok kadının özellikle de çalışan kesimin tercih ettiği ince topuklu ayakkabı modelleri, sundukları çeşitlilikle vitrinlerin en cazip ürünleri arasında gösterilebilir. Birbirinden farklı boy ve kalınlıkta tüketicinin beğenisine sunulan modeller, özel davetler ve iş toplantılarının kurtarıcısı olarak düşünülebilir.

Metropol kadınının bulunduğu sosyal çevrede ciddi ve güçlü bir etki yaratması konusunda en büyük yardımcısı olan topuklu ayakkabı modelleri, sezon ihtiyaçlarına ve moda tercihlerine uygun olarak seçilerek uzun süre konforlu bir şekilde kullanılabilir. 

Mevsime Uygun Topuklu Ayakkabı Seçiminde Püf Noktalar:

Sezon moda trendlerine göre hazırlanan renkli, deri, süet, rugan ya da klasik ince topuk ayakkabı modelleri, günün her saati şık görünmek isteyen ve kıyafet seçimiyle fark yaratmayı hedefleyenlerin ilk tercihidir. 

Klasik bir takım, elbise, etek ya da kumaş pantolonlarla kullanılacak topuklu ayakkabılar, kişiye özel olarak dikilmiş davet kıyafetleriyle de tercih edilebilir. İhtiyaca uygun olarak seçilecek burnu açık ya da kapalı modeller farklı renk ve kalıp seçenekleriyle her zaman dolaplardaki yerini almalıdır.

Kendinizi Daha Çekici Hissedin!

İnce topuklu ayakkabı modelleriyle kendinizi her ortamda daha çekici hissedebilirsiniz. Topuklu modellerle rahat yürüyemediğini düşünenler tercihlerini bilekten bağlı modellerden yana kullanabilirler. Ayağı tam olarak saran, yürüyüşün daha kolay ve sağlıklı olmasını sağlayan kapalı modellerle yoğun bir günü şıklığınızdan taviz vermeden geçirebilirsiniz. Kadınlar için vazgeçilmez olan topuklu ayakkabılarla günün her saati şık, alımlı ve cazibeli olmak istiyorsanız seçiminizi klasik modellerden yana kullanabilirsiniz.

Ayağa nefes aldıran, kaliteli malzemelerle üretilmiş, moda trendleriyle ve ayak yapısıyla uyumlu bir ince topuk ayakkabı, ayakta geçirilen her saatin daha konforlu olmasını sağlar. Her gün aynı ayakkabıyı giymeden ve daha sağlıklı bir duruş için ortopedik tabanla desteklenen bir ayakkabıyla uzun saatler ayakta kalabilir ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan günü tamamlayabilirsiniz.

Süet bej renk bilekten bağlamalı tek bant ince topuklu ayakkabı.

₺59,00KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil

Bej renkli bilekten bağlamalı ince topuklu yazlık ayakkabı.

₺59,00KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil

Altın rengi tek bant kafesli ince topuklu ayakkabı.

₺99,00KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil

Platin renk kafesli tek bant ince topuk ayakkabı.

₺99,00KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil

Deri ve süet siyah renkli desenli stiletto. 11 cm topuklu stiletto.

₺110,00KDV Dahil

7 cm ince topuklu bej stiletto. Deri bej stiletto.

₺89,00KDV Dahil
Tükendi

Süet bej renk tek bant topuklu ayakkabı.

₺59,00KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil
Tükendi

Altın rengi çapraz bant süet ince topuklu ayakkabı.

₺59,00KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
Tükendi

Gümüş rengi çapraz bant ince topuklu ayakkabı.

₺59,00KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
Tükendi

Siyah beyaz desenli, ince topuklu, deri ve süet stiletto. 

₺110,00KDV Dahil