Stiletto

Zarif ve şık ayakkabılardan bahsedildiği zaman hemen hemen her kadının aklına ilk gelen modeller içerisinde ince topuklu ayakkabılar gelmektedir. Özellikle değişen topuk boyuna göre her kadının zevkine hitap eden bu ayakkabılar "stiletto" olarak ifade edilmektedir. Topuk yapısındaki inceliği ve zarif duruşu ile her kadının özel günlerde kullanmaktan zevk aldığı stiletto modelleri zevkli tasarımları ile göz dolduruyor. Ürün grubu içerisinde birbirinden zevkli detaylara sahip olan modelleri keşfederken aynı zamanda da ihtiyacınıza cevap verecek özelliklere sahip olan bir ürün ile mutlaka karşılaşacaksınız.

En Şık Stiletto Modelleri Irmak Ayakkabı'da

Stiletto her kadının dolabında olması gereken en özel parçalardan birisidir. En sade kombinlerin bile bir stiletto ile daha şık olması sağlanabilir. Özellikle deri stiletto modelleri başta olmak üzere diğer birçok farklı renk ve model stilettolara bu kategoriden kolayca ulaşabilirsiniz.

Günlük giyimde ya da özel bir davette daha dikkat çekici bir kombin oluşturmak isteyenler, süet stiletto modellerini ve rugan stilettoları mutlaka incelemelidir. Rengi ve deseni ile dikkat çeken stiletto modelleri haricinde, topuk modeli ile ön plana çıkan ürünler de yer almaktadır. Bu anlamda stilinde fark yaratmak isteyen kadınlar, kategoride yer alan ince topuk stiletto modellerini çok beğenecektir. Çok daha feminen ve şık bir görünüm yakalamak isteyenler, ince topuklarla tasarlanan en özgün stiletto modellerine buradan kolayca ulaşabilirler. Stiletto dendiğinde akla gelen en modern ve yeni modeller bu kategoride sahiplerini bekliyor. Özel günlerde, iş yerinde, seyahatte ve istenilen her yerde hem modern hem de rahat stiletto kullanımı için Irmak Ayakkabı kalitesi yeterli olacak. 

Topuklu ayakkabı giyme konusunda cesur adımların sahibi olan kadınlar, aradıkları en şık yüksek topuklu stiletto modellerini de buradan temin edebilirler. Stiletto modellerinde hem görünüm hem de kullanım açısından farklı modeller bir arada sunuluyor. Farklı topuk boyları ile de her kadın kendi stilini stiletto ile baştan yaratıyor. En yeni modeller ve rahatlığı ile konforlu bir kullanım sunan stilettolar için bu kategoride her tarz kadın aradığını bulacak. 

Siyah beyaz desenli 10 cm ince topuklu stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

İnce topuklu 10 cm topuk boyunda siyah stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

Bej rengi yüksek ve kalın topuklu stiletto ayakkabı.

₺129,00KDV Dahil

Süet pudra kısa topuklu model stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

Süet gri 7 cm topuklu (kısa topuklu model) stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

7 cm topuklu stiletto, süet siyah stiletto.

₺89,00KDV Dahil

7 cm topuklu stiletto, deri siyah stiletto.

₺89,00KDV Dahil

7 cm ince topuklu bej stiletto. Deri bej stiletto.

₺89,00KDV Dahil

Deri ve süet siyah renkli desenli stiletto. 11 cm topuklu stiletto.

₺110,00KDV Dahil

Fileli model yazlık bej renkli stiletto ayakkabı.

₺119,00KDV Dahil

Süet deri mor renk stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

Siyah renk 9 cm topuklu stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

Siyah renk rugan 9 cm topuklu stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

Rugan bej renk 9 cm topuklu stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

Bronz renk aynalı model 11 cm stiletto ayakkabı.

₺89,00KDV Dahil

Mor renk 11 cm topuklu süet stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

Siyah renk 11 cm topuklu simli stiletto.

₺110,00KDV Dahil
Tükendi

Siyah beyaz desenli, ince topuklu, deri ve süet stiletto. 

₺110,00KDV Dahil