Süet Stilettolar İle Şıklığı Yakalayın

Şıklığı ve zarifliği ile bayanlar için olmazsa olmaz ayakkabı tasarımları arasında yer alan stilettolar, bu yıl yine iddialı çizgileri ile birlikte farkını ortaya koyarak bütün beğenileri üzerine toplamayı başarıyor. İster sade ister rengarenk modellerini tercih ederek kullanabileceğiniz stiletto modelleri, süet modelleri ile size her zamankinden daha iddialı bir görüntü kazandıracak. 

Süet modelleri ile çok daha naif bir görünüm sergileyen stiletto ayakkabı modelleri, en çok özel günlerde bayanların beklentilerini tam olarak karşılamaktadır. Bir çok seçenek ile uyum içinde kullanım imkanı sunan süet stiletto ayakkabı tasarımları, sizin için şıklığınızı tamamlayan en önemli parçalardan biri olacak. Siz de bu şıklığa ortak olmak için onlarca süet stiletto tasarımlarından birine sahip olma imkanını kaçırmayın. 

Özel geceler için abiyelerinizin tamamlayıcısı olan rugan stiletto ayakkabılarımızı da beğeninize sunuyoruz. Ayrıca rugan kadar iddialı deri stilettolar da görmenize değer modeller arasında yer alıyor.

Mor renk 11 cm topuklu süet stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

Süet deri mor renk stiletto ayakkabı.

₺110,00KDV Dahil

Deri ve süet siyah renkli desenli stiletto. 11 cm topuklu stiletto.

₺110,00KDV Dahil

7 cm topuklu stiletto, süet siyah stiletto.

₺89,00KDV Dahil
Tükendi

Siyah beyaz desenli, ince topuklu, deri ve süet stiletto. 

₺110,00KDV Dahil